Przejdź do treści

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą ITKOM, Jarosław Klekot.

Nasza współpraca trwa już ponad rok. Od początku współpracy firmę cechuje rzetelnosć, kreatywnosć, profesjonalizm oraz terminowość realizacji wyznaczonych zadań. Współpraca z ITKOM Jarosław Klekot jest zawsze oparta na wzajemnym zaufaniu i otwartej komunikacji. To nietylko dostawca usług, ale także partner,… Czytaj dalej »Chcemy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą ITKOM, Jarosław Klekot.

Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z ITKOM Jarosław Klekot.

Z firmą Pana Jarka współpracujemy od 2018 roku. Na samym początku naszej współpracy firma Pana Jarka wykonała nam sieć wewnętrzną i zadbała o to, aby wszystkie potrzebne nam programy działały należycie. Nie mam żadnych problemów z działaniem sieci. Jeśli potrzebuję… Czytaj dalej »Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z ITKOM Jarosław Klekot.

Firma “Itkom” ponad rok temu unowocześniła w moim Biurze Doradztwa Podatkowego

dwie niezależne sieci komputerowe lokalną oraz internetową oparte na standarcie przewodowym jak i WiFi. Wykonawca zapewnia wysoką jakość usług i rzetelne z zaangażowaniem podejście do zlecanych problemów. Wszystkie decyzje są podejmowane w porozumieniu ze zlecającym. Pan Jarosław Klekot gwarantuje wysoką… Czytaj dalej »Firma “Itkom” ponad rok temu unowocześniła w moim Biurze Doradztwa Podatkowego